Skip links

Zespół

Kompleksowa opieka w jednym miejscu

Tomasz Sokół

Specjalista położnictwa i ginekologii

Posiadam bogate doświadczenie zawodowe oraz liczne kwalifikacje potwierdzone certyfikatami. Moja edukacja medyczna rozpoczęła się w 1999 roku na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku. W 2008 roku osiągnąłem kolejny ważny kamień milowy, zdobywając tytuł specjalisty w dziedzinie położnictwa i ginekologii.

Aktualnie jestem związany zawodowo z Oddziałem Ginekologiczno-Położniczym z Pododdziałem Patologii Ciąży w Łomży, gdzie każdego dnia staram się świadczyć usługi medyczne na najwyższym poziomie.

Jestem również aktywnym członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Białymstoku oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Moje kompetencje zawodowe uzupełniają Studia podyplomowe w zakresie prawa, organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia, które ukończyłem w 2012 roku. Podnoszę swoje kwalifikacje regularnie uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszymi usługami i rejestracji na wizytę. Jestem pewien, że moje doświadczenie i profesjonalizm spełnią Państwa oczekiwania.

Emilia Wojno-Szumowska

Specjalista położnictwa i ginekologii

Opis w trakcie opracowywania.

Anna Prusaczyk

Lekarz w trakcie specjalizacji położnictwa i ginekologii

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Swoją historię z ginekologią i położnictwem rozpoczęłam podczas stażu podyplomowego w Centrum Medycznym Żelazna w Warszawie. Aktualnie pracuję w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży, gdzie odbywam szkolenie specjalizacyjne.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

Ciągłe doskonalenie umiejętności jest dla mnie podstawą dbania o swój rozwój, a przy tym również realizacji swojej pasji. Dlatego uczestniczę w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach, gdzie systematycznie poszerzam swoją wiedzę.

Uwielbiam dzielić się posiadaną wiedzą, dlatego chętnie przekazuję ją przyszłym rodzicom podczas zajęć w przyszpitalnej Szkole Rodzenia.

Zajmuję się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem zmian narządu rodnego, infekcji dróg rodnych, doborem odpowiedniej antykoncepcji i hormonalnej terapii zastępczej, a także prowadzeniem ciąży. Wykonuję USG - zarówno ginekologiczne jak i u kobiet w ciąży.

W pracy kładę nacisk na komfort Pacjentki. Staram się, aby wizyty przebiegały w bezstresowej i przyjaznej atmosferze. Serdecznie zapraszam.

Katarzyna Godlewska

Hematolog

Pracownik Kliniki Hematologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego od 2015 roku. Uzyskała specjalizację z chorób wewnętrznych i hematologii. W 2019 roku obroniła dysertację doktorską dotyczącą wpływu wybranych ekstraktów grzybów nadrzewnych na proliferacje komórek raka jelita grubego.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie wykonywania diagnostycznej biopsji szpiku i trepanobiopsji. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu krwionośnego tj. niedokrwistość, małopłytkowość, białaczki, zakrzepica, leukopenie, chłoniaki.

Michał Kostro

Lekarz w trakcie specjalizacji z urologii

Tekst w trakcie opracowywania.

Magdalena Włodkowska

Fizjoterapeutka uroginekologiczna

Jestem Absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i Olsztyńskiej Szkoły Wyższej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywam od 9 lat pracując jako fizjoterapeutka na Oddziale Rehabilitacji w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży.

Pasja do pracy z kobietami zmotywowała mnie do odbycia licznych szkoleń z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej oraz do zdobycia tytułu Certyfikowanej TerapeutkI Uroginekologicznej.

Przede wszystkim jestem jednak kobietą, która doskonale rozumie Twoje potrzeby, a moją misją jest pomóc Ci poczuć się lepiej, niezależnie od etapu życia, w którym się znajdujesz.

Na konsultacje do fizjoterapeuty uroginekologicznego może zgłosić się każda kobieta niezależnie od wieku. Rodzaj terapii wykorzystywanej w gabinecie dobierany jest indywidualnie do potrzeb pacjentki, może to być terapia manualna, terapia ruchem lub praca z oddechem.

Problemy, z jakimi możesz się zgłosić na wizytę to między innymi:
- nietrzymanie moczu
- obniżenie narządów miednicy mniejszej
- dolegliwości bólowe (bolesne miesiączki, wulwodynia, dyspareunia)
- fizjoterapia w ciąży i po porodzie
- terapia blizny po epizjotomii lub cesarskim cięciu

Przygotuję Twoje ciało do porodu, pomogę usunąć dolegliwości bólowe narządu ruchu w ciąży i zadbam o powrót do formy po porodzie pracując z bliznami po epizjotomii lub cesarskim cięciu i rozejściem mięśnia prostego brzucha. Serdecznie zapraszam na konsultację fizjoterapeutyczną.

Anna Święcka

Dietetyk

Jestem absolwentką studiów magisterskich – kierunek dietetyka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, posiadam niezbędne kwalifikacje i umiejętności w zakresie poradnictwa dietetycznego, racjonalnego żywienia człowieka zarówno zdrowego jak i chorego.

Doświadczenie zawodowe z zakresu dietetyki, żywienia i farmacji zdobywałam już w trakcie studiów odbywając praktyki w łódzkich, warszawskich oraz białostockich placówkach ochrony zdrowia. Jestem członkiem wielu stowarzyszeń zrzeszających dietetyków, biorę regularny, czynny udział w szkoleniach i konferencjach, podczas których mam okazję do aktualizowania i poszerzania wiedzy na temat fizjologii i patofizjologii procesu odżywiania, leczenia dietetycznego i żywieniowego w różnych zespołach chorobowych i zaburzeniach zdrowotnych. Posiadam certyfikaty ukończenia wielu kursów oraz szkoleń m.in. z Dietetyki ogólnej, Dietetyki klinicznej i Dietetyki sportowej. W centrum moich zainteresowań leży żywienie medyczne. Opracowanie i zastosowanie u pacjenta prawidłowej diety jest integralną częścią procesu leczenia, bez której może ono nie przynieść oczekiwanych efektów. W wielu chorobach dieta jest wręcz jedynym lekarstwem lub koniecznym dopełnieniem procesu leczniczego – szczególnie przy nadwadze, otyłości i chorobach im towarzyszących. Przy prawidłowym rozpoznaniu potrzeb żywieniowych każdego pacjenta i odpowiednim zaplanowaniu jego żywienia zwiększa się szanse na pełne wyzdrowienie, skraca się przebieg choroby i rekonwalescencję, czy zmniejsza się możliwość wystąpienia powikłań.

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, by skutecznie zwiększać świadomość żywieniową oraz by pokazać, że dieta nie musi być nudna i czasochłonna, a posiłki mogą być ciekawe, kolorowe i zróżnicowane. Poza tym kładę nacisk na budowaniu dobrych relacji ze swoimi podopiecznymi, dlatego też dużo radości i spełnienia daje mi oglądanie efektów naszej wspólnej pracy.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu i współpracy w rozpoczęciu wspólnej drogi po zdrowie.

Agnieszka Tchurzewska

Położna, specjalistka pielęgniarstwa położniczego

Jeśli Twoja ciąża przebiega prawidłowo zapraszam na comiesięczne spotkanie ze mną.

W 1993 r. ukończyłam Medyczne Studium Zawodowe- Wydział Położnych w Warszawie. Jestem położną na co dzień związaną ze Szpitalem Wojewódzkim w Łomży. Od 24 lat pracuję w Bloku Porodowym. Prowadzę również zajęcia w przyszpitalnej Szkole Rodzenia. Służę pomocą i radą zarówno merytorycznie jak i życiowo. Służę swoim wsparciem w aspektach związanych z:
 • rozwojem dziecka na poszczególnych etapach ciąży
 • pojawiającymi się dolegliwościami i naturalnymi sposobami ich łagodzenia
 • prawidłową dietą
 • przygotowaniem krocza do porodu
 • ćwiczeniem mięśni Kegla i sprawdzaniem jakości tych mięśni
 • pogłębianiem wiedzy z zakresu Szkoły Rodzenia
 • wsparciem i rolą osoby towarzyszącej w trakcie ciąży i porodu
 • planem porodu
 • wzmocnieniem wiary kobiety w możliwości własnego ciała
 • analizą badań laboratoryjnych
 • wykonaniem zapisu KTG oraz jego analizą
 • zdejmowaniem szwów po cięciu cesarskim oraz porodzie fizjologicznym
Raz w trymestrze oraz w przypadku pojawienia się nieprawidłowości skieruję Cię na konsultację do specjalisty ginekologa-położnika. Pod koniec ciąży wspólnie wypełniamy plan porodu oraz odwiedzamy salę porodową. Jeśli Twoja ciąża jest powikłana, ale potrzebujesz dodatkowego wsparcia, poświęconego Ci czasu i przygotowania do porodu czy cięcia cesarskiego, także zapraszam na konsultację w dowolnym momencie. Zapraszam do rejestracji.

Marta Bukowska

Położna

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku położnictwo na Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, jestem w trakcie specjalizacji położniczo-ginekologicznej. Swoją ścieżkę zawodową rozpoczęłam pracując w Szpitalu Uniwersyteckim nr. 2 im. Jana Biziela w Bydgoszczy w Klinice Patologii Ciąży.

Obecnie pracuję w Bloku Porodowym w Szpitalu Wojewódzkim im. Kardynała Wyszyńskiego w Łomży. Okazało się, że przyjmowanie porodów to nie tylko moja praca ale też pasja. Każda pacjentka to nowe wyzwanie i motywacja do dalszego pogłębiania wiedzy i umiejętności, by świadczone przeze mnie usługi były na najwyższym poziomie. Jeżeli chciałabyś spotkać się ze mną na prywatnej wizycie zapraszam do rejestracji.

Angelika Siwiec

Położna

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – studia I stopnia na kierunku położnictwo oraz Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku – studia II stopnia. Uzyskałam również tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywam pracując w Bloku Porodowym Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Ponadto prowadzę zajęcia w przyszpitalnej Szkole Rodzenia.

W ramach świadczonych usług oferuję opiekę pielęgnacyjno-edukacyjną kobietom w każdym okresie życia. Na konsultację zapraszam Panie, które zainteresowane są opieką przedkoncepcyjną, przygotowaniem do ciąży i porodu, prowadzeniem ciąży fizjologicznej u położnej, wsparciem po porodzie czy też opieką pielęgnacyjną w schorzeniach ginekologicznych.

Zarejestruj się na wizytę

Zapraszamy na wizytę po wcześniejszej rejestracji telefonicznej lub rejestracji online.